dar mar

Coroczne wrześniowe dni otwarte Dar-Mar – 17 września 2016r

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które jak co roku odbędzie się w formie targów. Na stoiskach będzie można zobaczyć produkty wystawców oraz porozmawiać z przedstawicielami firm na temat współpracy oraz udzielenia autoryzacji.

Podczas spotkania odbywać się będą darmowe szkolenia, prezentacje firm oraz pokazy kodowania kluczy w samochodach.

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w sobotnim spotkaniu, a chciałyby porozmawiać o współpracy lub uzyskać autoryzację od firm wystawienniczych zapraszamy w piątek (16.09.2016 r) od godziny 18:00.

W dniu spotkania gwarantujemy Państwu atrakcyjne ceny i promocje na:

  • urządzenia i produkty firmy SILCA
  • produkty wystawców
  • asortyment firmy A-D-E
  • zapadki i zamki samochodowe

Dni otwarte DAR-MAR zbiegły się w czasie z pięćsetną rocznicą nadania przywilejów tworzenia cechów oraz mistrzów kowalstwa i ślusarstwa w Wilnie. Przywileje te nadał 4 sierpnia 1516 roku król Polski i wielki książę litewski Zygmunt I Stary.
Chcąc uczcić tą doniosłą dla kluczykarzy rocznicę, po spotkaniu stowarzyszenia Polski i Litwy dystrybutorzy Silca – firmy Dar-Mar i Expres, organizują uroczystą kolację z orkiestrą i innymi atrakcjami w sali bankietowej AIDA w Kobyłce. Koszt kolacji to 140zł/ osobę.
Będzie ona okazją do zapoznania się i wymiany doświadczeń w naszej branży z kluczykarzami z Litwy, Łotwy, Ukrainy, Białorusi i Rosji, którzy zapowiedzieli liczną obecność na spotkaniu w Dar-Mar.

Miło nam będzie, jeśli Wasze osoby towarzyszące także przyjmą nasze zaproszenie na spotkanie.

Dla uczestników kolacji przewidziane jest losowanie atrakcyjnych nagród sponsorowanych przez wystawców.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można uzyskać pod adresem internetowym: http://www.dar-mar.pl/aktualnosc/?id=28