Spotkanie w LOB

Wizyta w LOB

Spotkanie w LOB Master Key S.A.

16 maja 2014r odbyło sie spotkanie Zarządu PSSK i osób towarzyszących w zakładzie LOB w Lesznie. Dyr. Mariusz Mikołajewski przybliżył zebranym historię zakładu oraz rozwój firmy.

SONY DSC

Strategia firmy skierowana jest na jakość i gwarancję  uzyskania maximum bezpieczeństwa dla klientów kupujących wyroby ze znakiem LOB. Aby uzyskać pierwszy w/w „elementów” zmodernizowała zakład i wyposażyła go w najnowocześniejsze maszyny. Proces uzyskania gotowego produktu jest i szybszy i powtarzalny.  Jakością w produkcji zamków i wkładek nie ustępuje liderom światowym. Mogliśmy to widzieć, zwiedzając zakład.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa kopiowania kluczy wprowadziła wiele profili kluczy nie występujących w obrocie handlowym (ogólnodostępnym).

Tylko firmy spełniające wymagania LOB będą upoważnione do dorabiania kluczy.

 

SONY DSC

Miłym akcentem spotkania było przekazanie przez dyr. Mariusza Mikołajewskiego na ręce  Prezesa PSSK Zygmunta Bilewicza deklaracji Członka Wspierającego PSSK. Mamy nadzieję, że będzie to początek owocnej współpracy pomiędzy firmą LOB i członkami Polskiego Stowarzyszenia Lic