Oddaj stary i niepotrzebny klucz

Wesprzyj klinikę "Budzik"

oraz fundację "Akogo?"

Twój kluczyk może wybudzić czyjeś dziecko

…tak ciężko dotknięte przez los.

Zbieramy złom kluczowy

Jeśli posiadasz w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają, przynieś je do punktu Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych.

Członkowie naszego stowarzyszenia oddadzą Twój klucz na złom, a pieniądze przekażą na Fundację „Akogo” Ewy Błaszczyk, która wybudowała i utrzymuje klinikę „Budzik”

Artur wie co zrobić ze starymi kluczami

A było tak… Zadzwonił do mnie Jan Łaczmański mówiąc, że mieszka w Rędzinach koło Częstochowy, czyli tam gdzie spędziłem swoje dzieciństwo i młodość i opowiedział mi o swoim pomyśle na pomoc Klinice „Budzik” i Fundacji „A kogo” Ewy Błaszczyk. Pomysł prosty jak drut, a raczej jak metal, z którego drut się czasem wykonuje. Pozbierać niepotrzebne klucze zalegające szuflady w naszych domach, zanieść je do punktu dorabiania kluczy, a oni to zezłomują i dochód przeznaczą na Klinikę „Budzik”. Może tym symbolicznym kluczykiem uda się obudzić kolejne dziecko.

Artur Barciś

Całkowity dochód z akcji przekazujemy dla kliniki „Budzik”

Klinika „Budzik” to jedyna tego typu placówka w kraju. Pomaga dzieciom po ciężkich urazach mózgu, pogrążonych w śpiączce. Posiada 15 łóżek, z pełną infrastrukturą niezbędną do hospitalizacji i rehabilitacji neurologicznej dzieci po ciężkich urazach mózgu. Mieści się w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie te najcięższe przypadki trafiają. Już kilkanaścioro jej pacjentów zostało skutecznie wybudzonych.

Jeśli posiadają Państwo niepotrzebne klucze, takie, które zapomniały już o swoich zamkach, to warto przynieść je do jednego z punktów dorabiania kluczy znajdujących się na terenie całego kraju.

Założycielem kliniki jest fundacja „Akogo” Ewy Błaszczyk (KRS: „0000 125 054”)

  • klinika budzik - pssk

Ładowanie